Bize ulaşın: info@bolitbilisim.com | Telefon: 0535 916 31 41

Menü
Zebra ZC300 Dual-sided printer ZC32-FM0C000EM00 ID Card Printers | 0535 916 31 41 | Bolit Bilişim

Zebra ZC300 Dual-sided printer ZC32-FM0C000EM00 ID Card Printers

hızlı kargo
Ürünlerimizi 2. El (Yenilenmiş) veya Sıfır Olarak Temin edebilirsiniz. Sıfır 2. El (Yenilenmiş) Arayabilir veya Whatsapptan YazabilirsinizAra
ZC32-FM0C000EM00

Printer ZC300, Dual Sided, UK/EU/US Cords, USB & Ethernet, PC/SC Contact, Contactless Mifare, ISO HiCo/LoCo Mag S/W Selectable

The ZC300 printer offers a highly-intuitive well-tested icons, animations and text based messages in your own language, allowing any user to easily understand what the printer needs and how to perform virtually any function - including how to clear a printer jam, fix a ribbon, load a ribbon or cards and more.

The ZC300 is designed to work right out of the box for painless plug-and-play deployment. There's no time-consuming complicated set-up - just plug it in and start reaping the benefits the day your printer arives. The slim profile design makes it easy to fit anywhere you need to issue cards. Print single or dual-sided monochrome and color cards.

Easy to use design details make operation simple. The re-designed hopper makes loading cards easier than ever. With saloon-style output doors, there's nothing to open - just grab one card or the whole stack. A lightpipe guides users through the manual card feeding process, similar to the way automatic teller machines guide users through their interaction.

Multiple encoding options available. Whether you want to create swipe-and-go magnetic stripe or contactless cards, with the ZC300, it's easy. Right out of the box, you can print cards with magnetic stripes. And with the ZIP Pocket and our new Software Development Kits (SDK's), it's easy to integrate support for practically any 3rd party contactless encoder.

The Print DNA family of solutions brings unmatched ease of use, ease of integration and security to card printing, streamlining your business processes, improving operational efficency and reducing development and deployment time and cost.

Printer/Printers/ID Card Printers//ZC300 Dual-sided printer/ZC300 Dual-sided printer/ZC32-FM0C000EM00/

Etiketler:

Ürün Resmi

Zebra ZC300 Dual-sided printer ZC32-FM0C000EM00

Stokta Bilgisi için İletişime geçiniz
Satıcı tarafından yazıldı - 04 Ocak 2023
Zebra ZC300 Dual-sided printer ZC32-FM0C000EM00

Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!

Benzer Ürünler

Bolit Bilişim: Zebra Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu, El Terminalleri, Yedek Parça ve Teknik Destek Hizmeti

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcılar, el terminalleri ve barkod okuyucular alanında lider bir firmadır. Müşterilere, en iyi kalitede teknik destek ve orijinal yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcı ve el terminalleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunarak müşterilerine kesintisiz ve etkili bir iş süreci sağlar. Lojistik, depolama, perakende ve endüstriyel sektörlerde kritik öneme sahip bu cihazlar için uzman teknik destek ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcılar ve el terminalleri için yüksek performanslı barkod okuyucular ve orijinal yedek parçalar temin eder. En son teknolojiyi takip ederek, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyarız.

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcı ve el terminalleri ile ilgili her türlü sorunuz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Güvenilir ve hızlı teknik destek hizmetimizle iş sürekliliğinizin korunmasına katkı sağlarız. Sektördeki uzmanlığımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, işletmenizin verimliliğini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız.