Bize ulaşın: info@bolitbilisim.com | Telefon: 0535 916 31 41

Menü
Zebra TC57x TC57HO-1XFMU6P-A6 Handheld Computers | 0535 916 31 41 | Bolit Bilişim

Zebra TC57x TC57HO-1XFMU6P-A6 Handheld Computers

hızlı kargo
Ürünlerimizi 2. El (Yenilenmiş) veya Sıfır Olarak Temin edebilirsiniz. Sıfır 2. El (Yenilenmiş) Arayabilir veya Whatsapptan YazabilirsinizAra
TC57HO-1XFMU6P-A6

TC57X WAN LTE FOR ROW, 5FHD DISPLAY, OCTA-CORE PROCESSOR, SE4720 IMAGER, NFC, 2 PIN REAR ELECTRICAL IO, 7 PIN BOTTOM CONNECTOR, 4/32 GB UFS RAM/FLASH, GMS

A faster 2.45 GHz processor and faster scanning pave the way to improved productivity

The Full HD utilizes the entire 5-inch touchscreen, so there%u2019s more space to display your application screens. And with sharper contrast, the screen offers best-in-class readability, indoors and outside.

The PowerPrecision+ high capacity battery delivers an impressive 14 hours of power. With a two-minute Warm Swap mode, swapping batteries is fast and easy %u2014 there%u2019s no need to turn off the device or close active apps.

More WiFi range and speed %u2014 with less power 2x2 Multiple-User Multiple Input Multiple Output (MU-MIMO) technology allows access points to communicate with multiple devices simultaneously via pinpoint beamforming, boosting WiFi network capacity, speed and range. And processing is shifted from the mobile device to the access point, extending battery cycle time.

The TC57x provides workers anywhere in the world with dependable cellular service. Support for carrier aggregation substantially improves application performance by increasing data capacity and speeds.

MobileComputers/Mobile Computers/Handheld Computers/Touch Computers/TC57x/TC57x/TC57HO-1XFMU6P-A6/

Etiketler:

Ürün Resmi

Zebra TC57x TC57HO-1XFMU6P-A6

Stokta Bilgisi için İletişime geçiniz
Satıcı tarafından yazıldı - 04 Ocak 2023
Zebra TC57x TC57HO-1XFMU6P-A6

Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!

Benzer Ürünler

Bolit Bilişim: Zebra Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu, El Terminalleri, Yedek Parça ve Teknik Destek Hizmeti

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcılar, el terminalleri ve barkod okuyucular alanında lider bir firmadır. Müşterilere, en iyi kalitede teknik destek ve orijinal yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcı ve el terminalleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunarak müşterilerine kesintisiz ve etkili bir iş süreci sağlar. Lojistik, depolama, perakende ve endüstriyel sektörlerde kritik öneme sahip bu cihazlar için uzman teknik destek ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcılar ve el terminalleri için yüksek performanslı barkod okuyucular ve orijinal yedek parçalar temin eder. En son teknolojiyi takip ederek, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyarız.

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcı ve el terminalleri ile ilgili her türlü sorunuz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Güvenilir ve hızlı teknik destek hizmetimizle iş sürekliliğinizin korunmasına katkı sağlarız. Sektördeki uzmanlığımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, işletmenizin verimliliğini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız.