Bize ulaşın: info@bolitbilisim.com | Telefon: 0535 916 31 41

Menü
Zebra FS20 FS20-SR10F3-3C00W Fixed Industrial Scanners | 0535 916 31 41 | Bolit Bilişim

Zebra FS20 FS20-SR10F3-3C00W Fixed Industrial Scanners

hızlı kargo
Ürünlerimizi 2. El (Yenilenmiş) veya Sıfır Olarak Temin edebilirsiniz. Sıfır 2. El (Yenilenmiş) Arayabilir veya Whatsapptan YazabilirsinizAra
FS20-SR10F3-3C00W

FS20 FIXED INDUSTRIAL POE SCANNER: AUTO FOCUS, STANDARD RANGE, 1.0 MP, FAST 2D BARCODE DECODER, ETHERNET WITH POE, SERIAL AND INDUSTRIAL PROTOCOLS, WHITE ILLUMINATION - WORLDWIDE

Easily integrate high quality scanning into your network.

Zebra%u2019s smallest networkable Fixed Industrial Scanner fits wherever you need to capture barcodes.

Zebra-exclusive features deliver first-time, every-time data capture.

With the powerful Zebra Aurora software platform, the FS20 is easy to set up, deploy and run.

Easily add support for new barcode symbologies, faster data capture, or machine vision functionality with a software license upgrade.

MachineVision/Industrial Machine Vision and Fixed Scanners/Fixed Industrial Scanners//FS20/FS20/FS20-SR10F3-3C00W/

Etiketler:

Ürün Resmi

Zebra FS20 FS20-SR10F3-3C00W

Stokta Bilgisi için İletişime geçiniz
Satıcı tarafından yazıldı - 04 Ocak 2023
Zebra FS20 FS20-SR10F3-3C00W

Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!

Benzer Ürünler

Bolit Bilişim: Zebra Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu, El Terminalleri, Yedek Parça ve Teknik Destek Hizmeti

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcılar, el terminalleri ve barkod okuyucular alanında lider bir firmadır. Müşterilere, en iyi kalitede teknik destek ve orijinal yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcı ve el terminalleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunarak müşterilerine kesintisiz ve etkili bir iş süreci sağlar. Lojistik, depolama, perakende ve endüstriyel sektörlerde kritik öneme sahip bu cihazlar için uzman teknik destek ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcılar ve el terminalleri için yüksek performanslı barkod okuyucular ve orijinal yedek parçalar temin eder. En son teknolojiyi takip ederek, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyarız.

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcı ve el terminalleri ile ilgili her türlü sorunuz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Güvenilir ve hızlı teknik destek hizmetimizle iş sürekliliğinizin korunmasına katkı sağlarız. Sektördeki uzmanlığımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, işletmenizin verimliliğini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız.