Bize ulaşın: info@bolitbilisim.com | Telefon: 0535 916 31 41

Menü
Zebra Intelligent Cabinets CS-CAB-5-EXT-FLTPK-B-EMEA | 0535 916 31 41 | Bolit Bilişim

Zebra Intelligent Cabinets CS-CAB-5-EXT-FLTPK-B-EMEA

hızlı kargo
Ürünlerimizi 2. El (Yenilenmiş) veya Sıfır Olarak Temin edebilirsiniz. Sıfır 2. El (Yenilenmiş) Arayabilir veya Whatsapptan YazabilirsinizAra
CS-CAB-5-EXT-FLTPK-B-EMEA

Flat packed version of Extreme 5 shelf. Shipping must be quoted for all cabinets/racks. Includes Power Distribution Unit (PDU) Key Barrell Lock ,2X Keys, standard shelves and internal IEC power cables for standard shelves.

With our modular approach, cabinets can be configured to store, charge, update and monitor a mix of Zebra device types, from 5 to 100 devices per cabinet. Choose from standardized modular cabinets, racks, cradle locks and customized carts.

With secure, authorized-only device storage, Zebra Intelligent Cabinets enable controlled issuing of devices and device readiness to reduce device loss, and ultimately reduce device costs.

Seek ultimate efficiency and workflow optimization for workers in their warehouse, stores or fleet. Zebra Intelligent Cabinets ensure devices are charged and ready for workers when needed, while improving start and end day processes.

Take advantage of the Zebra Access Management System%u2122 (software component) to remotely manage and control devices stored in Zebra Intelligent Cabinets. It consists of an application residing on the device, a CC6000 a management module and a web portal.

The Zebra Access Management System captures events such as date and time of a device being placed/removed from cradle, login success/failure and more%u2014and reports associated information such as user and device IDs and battery level.

IntelligentCabinets/Intelligent Cabinets///Intelligent Cabinets/Intelligent Cabinets/CS-CAB-5-EXT-FLTPK-B-EMEA/

Etiketler:

Ürün Resmi

Zebra Intelligent Cabinets CS-CAB-5-EXT-FLTPK-B-EMEA

Stokta Bilgisi için İletişime geçiniz
Satıcı tarafından yazıldı - 04 Ocak 2023
Zebra Intelligent Cabinets CS-CAB-5-EXT-FLTPK-B-EMEA

Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!

Benzer Ürünler

Bolit Bilişim: Zebra Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu, El Terminalleri, Yedek Parça ve Teknik Destek Hizmeti

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcılar, el terminalleri ve barkod okuyucular alanında lider bir firmadır. Müşterilere, en iyi kalitede teknik destek ve orijinal yedek parça hizmeti sunmaktayız.

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcı ve el terminalleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunarak müşterilerine kesintisiz ve etkili bir iş süreci sağlar. Lojistik, depolama, perakende ve endüstriyel sektörlerde kritik öneme sahip bu cihazlar için uzman teknik destek ekibimiz her zaman hizmetinizdedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcılar ve el terminalleri için yüksek performanslı barkod okuyucular ve orijinal yedek parçalar temin eder. En son teknolojiyi takip ederek, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyarız.

Bolit Bilişim, zebra barkod yazıcı ve el terminalleri ile ilgili her türlü sorunuz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Güvenilir ve hızlı teknik destek hizmetimizle iş sürekliliğinizin korunmasına katkı sağlarız. Sektördeki uzmanlığımız ve müşteri odaklı yaklaşımımızla, işletmenizin verimliliğini artırmanıza yardımcı olmak için buradayız.