| Özellikler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Baskı Çözünürlüğü | 203 DPI |
| Baskı Türü | Direk Termal / Termal Transfer Baskı |
| Max. Baskı Genişliği | 108 mm |
| Max. Baskı Uzunluğu | 1727 mm |
| Max. Baskı Hızı | 127 mm/saniye |
| Bellek | - 16 MB DRAM |
| - 8 MB Flash Bellek | |
| Bağlantı Portları | - RS-232C |
| - USB | |
| - Ethernet | |
| Barkod Yazım Dili Desteği | - EZPL |
| - GEPL | |
| - GZPL | |
| İşletim Sistemi Desteği | - Windows |
| - Mac | |
| - Linux | |
| Ribon Kullanımı | 300 Metre |
Bu ürün, 203 DPI yüksek baskı çözünürlüğü, geniş baskı genişliği ve uzun baskı uzunluğu ile birlikte gelir. RS-232C, USB ve Ethernet bağlantı seçenekleri, farklı bağlantı gereksinimlerini karşılar. Ayrıca EZPL, GEPL ve GZPL gibi çeşitli barkod yazım dillerini destekler, böylece farklı barkod tipleri oluşturabilirsiniz. Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilir ve 300 metre ribon kullanma kapasitesi, uzun süre kesintisiz baskılar yapmanıza olanak tanır.
Etiketler:
| Çözünürlük | 203 Dpi |
| Marka | Godex |
| Yazıcı Türü | Masaüstü |
| Bağlantı | Usb, RS232, Ethernet |
| Max. Baskı Genişliği | 104mm |
| Baskı Türü | Termal Transfer, Direk Termal |
| Ribon Kapasitesi | 300 Metre |
| Max. Baskı Hızı | 127 mm/sn |
| Sağlamlık | IP65 |
| Durumu | Sıfır |
Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!