TX610, 600 dpi (24 dots/mm) çözünürlük ile en küçük etiketlerin bile baskısını sağlayabilen serinin en üst modelidir. Bu model de diğerleri gibi hem doğrudan termal hem de termal transfer baskı yöntemlerini destekler. Renkli LCD ekranı, kullanıcıya kolay bir arayüz sunar. Ethernet, Paralel port, Seri RS-232, USB, USB Host bağlantı seçenekleri ve Bluetooth MFi, Wi-Fi kablosuz bağlantıları mevcuttur. TSC Konsolu ve SOTI Connect gibi yazıcı yönetim sistemleri ile uyumludur. Masaüstü tipi olan TX610, maksimum 102 mm/s (4 ips) baskı hızına erişebilir. Maksimum baskı genişliği 106 mm (4.17 inç), maksimum baskı uzunluğu 2,540 mm'dir (100 inç). 128 MB SDRAM ve 128 MB Flash belleğe sahip olup, 32 GB'a kadar microSD kart desteği sunar.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Çözünürlük | 600 dpi (24 dots/mm) |
| Baskı Yöntemi | Direkt termal / Termal transfer |
| Ekran | Renkli LCD |
| Bağlantı | Ethernet, Paralel port, Seri RS-232, USB, USB Host |
| Kablosuz Bağlantı | Bluetooth MFi, Wi-Fi |
| Yönetim Sistemleri | TSC Konsolu, SOTI Connect (lisans gerektirir) |
| Tip | Masaüstü |
| Maksimum Baskı Hızı | 102 mm/s |
| Maksimum Baskı Genişliği | 106 mm (4.17 inç) |
| Maksimum Baskı Uzunluğu | 2,540 mm (100 inç) |
| RAM | 128 MB SDRAM |
| Flash Bellek | 128 MB |
| Genişletilebilir Bellek | microSD kart okuyucusu; 32 GB'a kadar |
| İç Etiket Kapasitesi | 127 mm OD (5 inç) |
| Maks. Medya Genişliği | 19 mm - 112 mm (0.75 inç - 4.4 inç) |
| Medya Türü | Sürekli; Kesimli; Siyah İşaret; Fan-Kat; Çentik (Dışa Sarımlı) |
| Maks. Ribon Uzunluğu | 300 Metre |
| Ribon Genişliği | 40 mm - 110 mm (1.6 inç - 4.3 inç) |
| Medya Çapı | 25.4 mm - 38 mm (1 inç - 1.5 inç) |
| Programlama Dilleri | TSPL-EZD |
Etiketler:
| Çözünürlük | 600 Dpi |
| Marka | TSC |
| Yazıcı Türü | Masaüstü |
| Bağlantı | Usb, RS232, Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi, Paralel |
| Max. Baskı Genişliği | 106mm |
| Baskı Türü | Termal Transfer, Direk Termal |
| Ribon Kapasitesi | 300 Metre |
| Max. Baskı Hızı | 102 mm/sn |
| Opsiyonel | Sıyırıcılı, Kesicili |
| Durumu | Sıfır, 2. El |
Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!