TX210, TSC'nin TX Serisi'nin giriş seviyesi modelidir ve 203 dpi (8 dots/mm) çözünürlüğe sahip. Hem doğrudan termal hem de termal transfer baskı yöntemlerini destekler. Renkli LCD ve LED ekran seçenekleri ile kullanıcı dostu bir arayüz sunar. Ethernet, Paralel port, Seri RS-232, USB ve USB Host gibi geniş bağlantı seçenekleri mevcuttur. Bluetooth MFi ve Wi-Fi bağlantısı da sunar. Yazıcı, TSC Konsolu ve lisans gerektiren SOTI Connect gibi girişim yazıcı yönetim sistemlerini destekler. Masaüstü tipine sahip olan TX210, maksimum 203 mm/s (8 ips) baskı hızına ulaşabilir. Maksimum baskı genişliği 108 mm (4.25 inç), maksimum baskı uzunluğu 25,400 mm'dir (1,000 inç). 128 MB SDRAM ve 128 MB Flash belleğe sahiptir, ayrıca 32 GB'a kadar microSD kart desteği sunar.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Çözünürlük | 203 dpi (8 dots/mm) |
| Baskı Yöntemi | Direkt termal / Termal transfer |
| Ekran | Renkli LCD / LED |
| Bağlantı | Ethernet, Paralel port, Seri RS-232, USB, USB Host |
| Kablosuz Bağlantı | Bluetooth MFi, Wi-Fi |
| Yönetim Sistemleri | TSC Konsolu, SOTI Connect (lisans gerektirir) |
| Tip | Masaüstü |
| Maksimum Baskı Hızı | 203 mm/s |
| Maksimum Baskı Genişliği | 108 mm (4.25 inç) |
| Maksimum Baskı Uzunluğu | 25,400 mm (1,000 inç) |
| RAM | 128 MB SDRAM |
| Flash Bellek | 128 MB |
| Genişletilebilir Bellek | microSD kart okuyucusu; 32 GB'a kadar |
| İç Etiket Kapasitesi | 127 mm OD (5 inç) |
| Maks. Medya Genişliği | 19 mm - 112 mm (0.75 inç - 4.4 inç) |
| Medya Türü | Sürekli; Kesimli; Siyah İşaret; Fan-Kat; Çentik (Dışa Sarımlı) |
| Maks. Ribon Uzunluğu | 300 Metre |
| Ribon Genişliği | 40 mm - 110 mm (1.6 inç - 4.3 inç) |
| Medya Çapı | 25.4 mm - 38 mm (1 inç - 1.5 inç) |
| Programlama Dilleri | TSPL-EZD |
Etiketler:
| Çözünürlük | 203 Dpi |
| Marka | TSC |
| Yazıcı Türü | Masaüstü |
| Bağlantı | Usb, RS232, Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi, Paralel |
| Max. Baskı Genişliği | 108mm |
| Baskı Türü | Termal Transfer, Direk Termal |
| Ribon Kapasitesi | 300 Metre |
| Max. Baskı Hızı | 203 mm/sn |
| Opsiyonel | Sıyırıcılı, Kesicili |
| Durumu | Sıfır, 2. El |
Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!