| Özellikler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Baskı Türü | Direk Termal / Termal Transfer Baskı |
| Baskı Çözünürlüğü | 300 DPI |
| Max. Baskı Genişliği | 105,7 mm |
| Max. Baskı Uzunluğu | 762 mm |
| Max. Baskı Hızı | 102 mm/saniye |
| Bellek | - 16 MB DRAM |
| - 8 MB Flash Bellek | |
| Bağlantı Portları | - RS-232C |
| - USB | |
| - Ethernet | |
| Barkod Yazım Dili Desteği | - EZPL |
| - GEPL | |
| - GZPL | |
| İşletim Sistemi Desteği | - Windows |
| - Mac | |
| - Linux | |
| Ribon Kullanımı | 300 Metre |
Bu ürün, yüksek çözünürlüklü 300 DPI baskı çözünürlüğü, geniş baskı genişliği ve uzun baskı uzunluğu gibi özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca çeşitli bağlantı seçenekleri (RS-232C, USB, Ethernet) ve farklı işletim sistemlerinde (Windows, Mac, Linux) kullanılabilme yeteneği sunar. Barkod yazım dili desteği ile çok çeşitli barkodlar oluşturabilirsiniz ve 300 metre ribon kullanımı, uzun süre kesintisiz baskı imkanı sunar.
Etiketler:
| Çözünürlük | 300 Dpi |
| Marka | Godex |
| Yazıcı Türü | Masaüstü |
| Bağlantı | Usb, RS232 |
| Max. Baskı Genişliği | 104mm |
| Baskı Türü | Termal Transfer, Direk Termal |
| Ribon Kapasitesi | 300 Metre |
| Max. Baskı Hızı | 102 mm/sn |
| Sağlamlık | IP65 |
| Durumu | Sıfır |
Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!