| Özellikler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Baskı Türü | Direk Termal / Termal Transfer Baskı |
| Baskı Çözünürlüğü | 203 DPI |
| Max. Baskı Genişliği | 104 mm |
| Max. Baskı Uzunluğu | 2540 mm |
| Max. Baskı Hızı | 177 mm/saniye |
| Bellek | - 16 MB DRAM |
| - 8 MB Flash Bellek | |
| Bağlantı Portları | - RS-232C |
| - USB | |
| - Ethernet | |
| Barkod Yazım Dili Desteği | - EZPL |
| - GEPL | |
| - GZPL | |
| İşletim Sistemi Desteği | - Windows |
| - Mac | |
| - Linux | |
| Ekran | Arka Aydınlatmalı ve Renkli LCD Ekran |
Bu ürün, 203 DPI baskı çözünürlüğü, geniş baskı genişliği ve uzun baskı uzunluğu ile birlikte gelir. Hızlı baskı hızı sayesinde hızlı üretim yapabilirsiniz. Renkli ve arka aydınlatmalı LCD ekranı, kullanıcı dostu bir deneyim sunar. Farklı bağlantı seçenekleri (RS-232C, USB, Ethernet) ile esnek bir bağlantı sağlar. Ayrıca farklı barkod yazım dillerini (EZPL, GEPL, GZPL) destekler ve Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerinde kullanılabilir.
Etiketler:
| Çözünürlük | 203 Dpi |
| Marka | Godex |
| Yazıcı Türü | Endüstriyel |
| Bağlantı | Usb, RS232, Ethernet |
| Max. Baskı Genişliği | 104mm |
| Baskı Türü | Termal Transfer, Direk Termal |
| Ribon Kapasitesi | 300 Metre |
| Max. Baskı Hızı | 152 mm/sn |
| Sağlamlık | IP65 |
| Durumu | Sıfır |
Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!