| Özellikler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Baskı Çözünürlüğü | 203 DPI |
| Max. Baskı Genişliği | 72 mm |
| Max. Baskı Hızı | 100 mm/saniye |
| Bellek | - 64 MBit DRAM |
| - 32 MBit Flash ROM | |
| Bağlantı Seçenekleri | - Seri Port |
| - USB | |
| - Bluetooth | |
| Emülasyon Desteği | - BXL (ESC/POS) |
| - POS Emülasyon | |
| İşletim Sistemi Desteği | - Windows |
| - Linux | |
| - Android | |
| - iOS |
Bu ürün, 203 DPI baskı çözünürlüğüne sahip ve 72 mm baskı genişliği ile etiket ve barkodların hızlı ve kesin bir şekilde basılmasına olanak tanır. Hızlı baskı hızı (100 mm/saniye) büyük veri akışlarını işlemek için uygundur. Geniş bellek kapasitesi sayesinde büyük baskı görevlerini yönetebilirsiniz.
Seri port, USB ve Bluetooth bağlantı seçenekleri, çeşitli cihazlara bağlanmanıza olanak tanır. Ayrıca BXL (ESC/POS) ve POS emülasyonlarını destekleyerek farklı yazıcı dilleri ve cihazlarla uyumlu çalışabilirsiniz. İşletim sistemi desteği olarak Windows, Linux, Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir.
Etiketler:
| Çözünürlük | 203 Dpi |
| Marka | Bixolon |
| Yazıcı Türü | Mobil |
| Bağlantı | Usb, Bluetooth, Wi-Fi |
| Max. Baskı Genişliği | 72mm |
| Baskı Türü | Direk Termal |
| Max. Baskı Hızı | 102 mm/sn |
| Sağlamlık | IP64 |
| Durumu | Sıfır |
Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!