| Özellikler | Ayrıntılar |
|---|---|
| Baskı Çözünürlüğü | 203 DPI |
| Max. Baskı Genişliği | 72 mm |
| Max. Baskı Hızı | 127 mm/saniye |
| Bellek | - 128 MB DRAM |
| - 256 MB Flash Bellek | |
| Bağlantı Seçenekleri | - USB |
| - Bluetooth | |
| - Wifi | |
| Emülasyon Desteği | - SLCS |
| - BPL-Z | |
| - BPL-C | |
| İşletim Sistemi Desteği | - Windows |
| - Linux | |
| - Android | |
| - iOS |
Bu ürün, 203 DPI baskı çözünürlüğüne sahip olup, 72 mm baskı genişliği ve 127 mm/saniye baskı hızı sunar. Geniş bellek kapasitesi (128 MB DRAM ve 256 MB Flash Bellek) sayesinde büyük baskı görevlerini kolayca yönetebilirsiniz. USB, Bluetooth ve Wifi bağlantı seçenekleri ile çeşitli cihazlara bağlanabilir. Ayrıca farklı emülasyonları (SLCS, BPL-Z, BPL-C) destekler ve Windows, Linux, Android ve iOS işletim sistemlerinde kullanılabilir.
Etiketler:
| Çözünürlük | 203 Dpi |
| Marka | Bixolon |
| Yazıcı Türü | Mobil |
| Bağlantı | Usb, Bluetooth, Wi-Fi |
| Max. Baskı Genişliği | 72mm |
| Baskı Türü | Direk Termal |
| Max. Baskı Hızı | 127 mm/sn |
| Sağlamlık | IP64 |
| Durumu | Sıfır |
Ürünümüzle ilgileniyorsanız, fiyat ve stok bilgisi için teklif talebinde bulunabilirsiniz. Arayarak, WhatsApp veya e-posta yoluyla teklif talebinde bulunabilirsiniz. Size en iyi teklifi sunmak için hazırız!